فقط ، درست جزیره مردان ممنوع یونسکو

فقط ، درست: جزیره مردان ممنوع یونسکو ممنوعیت اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار حوادث مرد خیر چگونه دستش به خون شوهر سابق یک زن مطلقه آلوده شد

مرد 45 ساله ای که به اتهام قتل عمد در یک پرونده جنایی دستگیر شده است است بعد از آن که به سوالات مدیر دایره قتل پلیس آگاهی خراسان رضوی راجع به چگونگی وقوع جنایت

مرد خیر چگونه دستش به خون شوهر سابق یک زن مطلقه آلوده شد

عبارات مهم : زندگی

مرد 45 ساله ای که به اتهام قتل عمد در یک پرونده جنایی دستگیر شده است است بعد از آن که به سوالات مدیر دایره قتل پلیس آگاهی خراسان رضوی راجع به چگونگی وقوع جنایت پاسخ داد به تشریح ماجرای زندگی اش پرداخت .

خراسان نوشت:وی گفت: در یکی از شهرهای مرزی شمال خراسان رضوی به دنیا آمدم و تا کلاس پنجم ابتدایی در منطقه مرزی تحصیل کردم بعد از آن بود که به همراه خانواده ام به مشهد مهاجرت کردم و من دوباره به تحصیل ادامه دادم تا مقطع راهنمایی را به آخر رساندم ولی بعد از آن دیگر به دبیرستان نرفتم و درگیر امور ساخت و ساز شدم.

در یکی از همین روزها بود که مرد نیکوکاری مقابلم قرار داده شد و توجه مرا به خودش جلب کرد به طوری که از آن مرد نیکو سیرت خیلی چیزها یاد گرفتم، آن قدر شیفته او شده است بودم که تصمیم گرفتم با یکی از بستگان نزدیک وی ازدواج کنم.

مرد خیر چگونه دستش به خون شوهر سابق یک زن مطلقه آلوده شد

آن مرد هم که به من اعتماد زیادی داشت واسطه این ازدواج شد و بدهید ترتیب من 16 سال قبل با «نفیسه» ازدواج کردم و صاحب 4 فرزند قد و نیم قد شدم طی چند سال گذشته وارد امور خیریه ای شده است بودم و تلاش می کردم با کمک گرفتن از خیران محلی به افراد کم بضاعت کمک کنم و جهت فرزندان آن ها کیف و لباس تهیه می کردم تا این که سال گذشته یکی از زنان محله مرا با خانمی آشنا کرد که پرسشها زیادی داشت .

آن زن مدعی بود از همسرش طلاق گرفته و به همراه فرزندان خردسالش به تنهایی زندگی می کند. اگرچه همسرم بسیار زیباتر از آن زن بود ولی نمی دانم شرایط چگونه پیش رفت که من به آن زن علاقه مند شدم و در پی حل مشکلاتش برآمدم و بخشی از هزینه های زندگی او را می پرداختم و نیازمندی های فرزندانش را تامین می کردم تا این که آن زن را به عقد موقت خودم درآوردم ولی ازدواجمان را به طور رسمی و قانونی ثبت نکردم.

مرد 45 ساله ای که به اتهام قتل عمد در یک پرونده جنایی دستگیر شده است است بعد از آن که به سوالات مدیر دایره قتل پلیس آگاهی خراسان رضوی راجع به چگونگی وقوع جنایت

چند ماه از این ارتباط می گذشت و «سکینه» از مشکل هایی که بعد از ازدواج با همسرش کشیده بود با من سخن می گفت و از این که هیچ وقت فرزندانش مهر پدری را تجربه نکرده اند. با شنیدن این حرف ها ناراحت می شدم و دلم زیاد به حال سکینه و فرزندانش می سوخت در همین روزها بود که فهمیدم سکینه باردار شده است است به همین خاطر تلاش می کردم تا زیاد از گذشته به او و فرزندانش کمک کنم.

تصویر همسر سابق سکینه را در آلبوم تصویر هایش دیده بودم و فکر می کردم که بعد از طلاق همسرش به مکان دور دستی رفته است ولی در یکی از روزهای آغازین تابستان ناگهان با یکدیگر در مشهد روبه رو شدیم.

ابتدا چیزی راجع به ازدواج با همسر سابقش به او نگفتم ولی هنگامی که دیدم دوباره قصد دارد به زندگی اولش بازگردد و به همین خاطر سکینه را اذیت می کند ماجرای ازدواجم را به او گفتم و از او خواستم مدتی تحمل کند تا من سکینه را طلاق بدهم ولی او قبول نکرد و همچنان شاخ و شانه می کشید در این اوضاع بود که فریب شیطان را خوردم و تصمیم به قتل او گرفتم حالا هم به شدت پشیمانم آیا که با وجود داشتن همسری خوب و مهربان، در پی یک علاقه واهی دست به کاری زدم که آینده ام را به تباهی کشاند.

مرد خیر چگونه دستش به خون شوهر سابق یک زن مطلقه آلوده شد

واژه های کلیدی: زندگی | همراه | چگونه | خراسان | ازدواج | خراسان رضوی | ماجرای ازدواج | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs