فقط ، درست جزیره مردان ممنوع یونسکو

فقط ، درست: جزیره مردان ممنوع یونسکو ممنوعیت اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مجید صالحی فیلم کمدی می‌سازد

مجید صالحی از ساخت نخستین فیلم‌سینمایی‌اش در مقام کارگردان به تهیه‌کنندگی محمد شایسته خبر داد.

مجید صالحی فیلم کمدی می‌سازد

مجید صالحی فیلم کمدی می سازد

عبارات مهم : تئاتر

مجید صالحی از ساخت نخستین فیلم سینمایی اش در مقام کارگردان به تهیه کنندگی محمد شایسته خبر داد.

به گزارش ایسنا، این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که برابر فریدون جیرانی در برنامه ی اینترنتی ۳۵ حاضر شده است بود،ادامه داد: کارگردانی دو سریال، یک مجموعه و دو تله فیلم داشته ام ولی تا به حال سینمایی کار نکردم و این نخستین فیلم سینمایی است که قصد دارم، بسازم.

او خبر داد که فیلمش یک فیلم کمدی است و خاظرنشان کرد: حدود ۷ سال است که قرار است بسازیم ولی خود من زیاد علاقه ای به ساخت نداشتم و دغدغه ام نبود و الان هم هنوز دغدغه ام نیست و هنوز هم مردد هستم. ژانر خاصی مدنظرم نیست ولی ژانر رئال و کمدی موقعیت را دوست دارم و زیاد هم ترجیح می دهم جهت مخاطب کار کنم.

مجید صالحی در بخش دیگری از این گفت وگو در پاسخ به اینکه “تو کی می خواهی حرف سیاسی بزنی؟” گفت: من اهل سیاست نیستم. چند وقت پیش یک تصویری منتشر شد که خداراشکر به خیر گذشت و کسی به من کاری نداشت.

او در پاسخ به این نقطه نظر که “یعنی فیلمی کمدی اجتماعی می سازی بدون حرف های سیاسی؟” توضیح داد: حالا ممکن است بازیگرها و نویسنده پیشنهادهایی جهت حرف سیاسی بدهند که ممکن است پیش بیاید ولی من حرف سیاسی نمی زنم و همین جا اعلام می کنم اگر حرفی زده شد، برداشت سیاسی نکنند.

مجید صالحی راجع به ی فیلم نامه ای که قصد دارد در ژانر کمدی بسازد یادآور شد: سال ۸۱ مجموعه «آشتی کنان» را با مهران و مسعود رسام کار می کردم که پیمان جزینی نویسنده کار بود. الان هم آخرین کار ابوالحسن داوودی را همین تیم سه نفره نویسنده نوشته اند که من قصد دارم با فیلمنامه آنها فیلم بسازم. مصطفی زندی، پیمان جزینی و آقای برادران. فیلم در ژانر کمدی موقعیت است که قصد دارم بسازم.

مجید صالحی فیلم کمدی می‌سازد

مجید صالحی در بخشی از این گفت وگو راجع به ی عدم حضورش در تئاتر یادآور شد: چون تپش قلبم در تئاتر زیاد می شود و از حال می روم، نتوانستم دیگر کار کنم. در سینما هنگامی که این اتفاق می افتد ۴۰ دقیقه استراحت می رویم ولی در تئاتر این اتفاق ممکن نیست و ریسک وحشتناکی است.

او همچنین در این گفت وگو گفت: من در زندگی ام از ایرج طهماسب و حمید جبلی در کار «یکی بود یکی نبود» بیشترین چیزها را آموختم. من جایگزین نقش حمید جبلی در این فیلم شدم. در مورد کارگردانی و فیلمنامه بسیار با این دو بزرگوار گپ می زدیم که تاثیرگذار بود. در مرحله بعد، مقطعی که با رضا عطاران بودم و تا به الان، برایم حکم برادر بزرگتر و استاد را دارد.

مجید صالحی همچنین راجع به ی نقش جدی که در فیلم «شاه کش» دارد،توضیح داد: «شاه کش» تازه تمام شد. قصه جدی است و نقش یک ستوان نیروی انتظامی دارم که جدی بازی کردم. بازی در این نقش کمی سخت بود چون گریم داشتم و باید کمی اضافه وزن پیدا می کردم. قرار بود یک ستوان معمولی باشد که بازی در نقش یک آدم معمولی خیلی سخت هست. بیلی وایادر می گوید: «نقش دیوانه و معتاد و … بازی کردن زیاد سخت نیست، ولی یک نقش معمولی را بتوانی طوری بازی کنی که جهت مخاطب قابل باور باشد، سخت است.» من هم در این نقش تلاش کردم معمولی باشم.

مجید صالحی از ساخت نخستین فیلم‌سینمایی‌اش در مقام کارگردان به تهیه‌کنندگی محمد شایسته خبر داد.

واژه های کلیدی: تئاتر | سیاسی | مجموعه | سینمایی | نویسنده | کارگردانی | مجید صالحی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs