فقط ، درست جزیره مردان ممنوع یونسکو

فقط ، درست: جزیره مردان ممنوع یونسکو ممنوعیت اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از بازی بازیکنانم راضی بودم / قلعه‌نویی

اردوی بسیار خوبی را پشت سر می‌گذاریم. تمرینات منظم و تلاش بچه‌ها بسیار خوب است و امیدوارم ثمره گزینش خوب خود را در طول فصل ببینیم. 

از بازی بازیکنانم راضی بودم / قلعه‌نویی

قلعه نویی: از بازی بازیکنانم راضی بودم

عبارات مهم : ترکیه

اردوی بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم. تمرینات منظم و تلاش فرزند ها بسیار خوب است و امیدوارم ثمره گزینش خوب خود را در طول فصل ببینیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فرزند ها بازی محکم و خوبی را برابر تیم فوتبال مانیسا اسپور برگزار کردند و از این جهت از فرزند ها راضی هستم.

از بازی بازیکنانم راضی بودم / قلعه‌نویی

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی اظهار کرد: در جهت برگزاری بازی های دوستانه جهت آمادگی هر چه بهتر تیم، با تیم مانیسا اسپور ترکیه روبه رو شدیم. این تیم جزو تیم های آشنا شده است ترکیه است که گویا دو سالی است جهت افزایش به سوپر لیگ ترکیه تلاش می کند. به نظر می رسید این تیم بتواند محک جدی جهت تیم ما باشد و به همین علت با آن ها روبه رو شدیم.

او ادامه داد: خوشبختانه کیفیت مانیسا اسپور همانی بود که انتظار داشتیم و فرزند ها هم بیش تر دستورات تاکتیکی را اجرا کردند. ما از فرزند ها خواستیم که از همان ابتدا بازی را به دست گرفته و اجازه ندهند حریف بخواهد حاکم بازی شود که این گونه هم شد و خیلی سریع موقعیت ایجاد کردیم و به گل هم رسیدیم.

اردوی بسیار خوبی را پشت سر می‌گذاریم. تمرینات منظم و تلاش بچه‌ها بسیار خوب است و امیدوارم ثمره گزینش خوب خود را در طول فصل ببینیم. 

قلعه نویی افزود: فرزند ها تمرکز خودشان را خیلی خوب روی بازی حفظ کردند و تا آخر بازی تقریبا انتظارات را برآورده کردند. البته ناگفته نماند که جهت رسیدن به شرایط ایده آل هم چنان باید تلاش کنیم و می توانیم روز به روز بهتر شویم.

سرمربی ذوب آهن در مورد برنامه تیمش تا شروع فصل اظهار کرد: بنا داریم چهارشنبه یک دیدار دوستانه دیگر برگزار کنیم و احتمالا روز شنبه هفته آینده نیز در دیداری دوستانه با سپاهان روبه رو می شویم که این دو بازی آخر کار ما پیش از شروع فصل هست. امیدوارم این دو بازی نیز به ما یاری کند تا به شرایط مطلوب نزدیک شویم و لیگ را از مشهد مقدس خوب شروع کنیم.

قلعه نویی در آخر در مورد اردوی ترکیه نیز گفت: اردوی بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم. تمرینات منظم و تلاش فرزند ها بسیار خوب است و امیدوارم ثمره گزینش خوب خود را در طول فصل ببینیم.

از بازی بازیکنانم راضی بودم / قلعه‌نویی

سرمربی سبزپوشان در مورد نقل و انتقالات تیمش هم اظهارکرد: ما دیگر خروجی نداریم و مایل هستیم یک مهاجم خوب خارجی جذب کنیم که اگر این اتفاق هم رخ دهد تیم ما کامل است.

واژه های کلیدی: ترکیه | فرزند | سرمربی | مانیسا | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs