فقط ، درست جزیره مردان ممنوع یونسکو

فقط ، درست: جزیره مردان ممنوع یونسکو ممنوعیت اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نصف استقلال در تیم کی‌روش

دعوت از ۷ بازیکن استقلال جهت حضور در اردوی تیم ملی باعث زیاد کردن روحیه این تیم می‌شود ولی توصیه جالب حضور اکثر عنصرهای دفاعی آبی‌ها در فهرست کارلوس کی‌روش است.

نصف استقلال در تیم کی‌روش

نصف استقلال در تیم کی روش

عبارات مهم : بازیکن

دعوت از ۷ بازیکن استقلال جهت حضور در اردوی تیم ملی باعث زیاد کردن روحیه این تیم می شود ولی توصیه جالب حضور اکثر عنصرهای دفاعی آبی ها در فهرست کارلوس کی روش است.

روزنامه خبرورزشی نوشت: خسرو حیدری مدت هاست به تیم ملی دعوت نمی شود و به نظر اسم او به لیست بازنشسته های کی روش انتقال یافته شده است است نظیر بازیکنانی چون حسین کعبی، محسن بنگر، آندرانیک تیموریان و… که عضو تیم ملی بودند و هنوز در تیم های باشگاهی مشغول بازی هستند. فرشید اسماعیلی از عنصرهای هجومی استقلال قبلاً به تیم ملی دعوت می شد ولی در لیست تازه قرار ندارد ولی پژمان منتظری با یک بازی ۹۰ دقیقه ای در ۴ ماه گذشته به تیم ملی دعوت شده است که نشانگر اعتماد کی روش به این مدافع ۳۴ ساله است و باید دید پژمان در ۳۵ سالگی مسافر جام جهانی خواهد شد.

نصف استقلال در تیم کی‌روش

۳ مدافع میانی ملی پوش شفر

از استقلال که با ۲ مدافع وسط بازی می کند ۳ مدافع وسط به تیم ملی دعوت شده است اند. در هفته های اخیر زوج مجید حسینی و روزبه چشمی خط دفاع میانی استقلال را تشکیل داده بودند و با محرومیت چشمی، پژمان منتظری کنار حسینی برابر تراکتورسازی به میدان رفت و اکنون هر ۳ نفر آن ها ملی پوش هستند. جهت وینفرد شفر سخت است یکی از این ۳ بازیکن را از بازی آینده استقلال نیمکت نشین کند، آیا پیرمرد آلمانی این جسارت را دارد که همچنان از زوج حسینی و چشمی استفاده و منتظری را نیمکت نشین کند یا با عوض کردن سیستم یا پست بازی هر ۳ مدافع ملی پوش را به میدان می فرستد.

فاز هجومی استقلال سهمیه ای ندارد

دعوت از ۷ بازیکن استقلال جهت حضور در اردوی تیم ملی باعث زیاد کردن روحیه این تیم می‌شود ولی توصیه جالب حضور اکثر عنصرهای دفاعی آبی‌ها در فهرست کارلوس کی‌روش است.

وریا غفوری دفاع راست، امید نورافکن هافبک دفاعی و البته با توانایی بازی به عنوان دفاع چپ، امید ابراهیمی هافبک دفاعی در کنار سیدحسین حسینی دیگر ملی پوشان استقلال به شمار می روند و می بینیم که هیچ کدام از بازیکنان خط جلوی این تیم به تیم ملی دعوت نشده اند.

نشست دوستانه کی روش با شفر

برگزاری یک نشست یکسان میان وینفرد شفر با کارلوس کی روش دور از انتظار نیست. این ۲ مربی خارجی حالا ۷ بازیکن یکسان دارند و جهت تعامل زیاد در فضایی دوستانه با هم صحبت خواهند کرد. رابطه میان کی روش و برانکو را همه می دانیم، حالا سرمربی تیم ملی که می بیند سرمربی آلمانی استقلال به خواسته هایش احترام می گذارد بدش نمی آید با او ملاقات کند و این خبر را برساند که با مربیان خارجی حاضر در کشور عزیزمان ایران مسئله شخصی ندارد و اگر قبلاً اتفاقی می افتاده به خاطر عدم تعامل کامل با تیم ملی کشور عزیزمان ایران بوده است.

نصف استقلال در تیم کی‌روش

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs